KIM JESTEM?

 

To jest podchwytliwe pytanie. Nie jest ono o zawodzie, rolach społecznych czy pasjach. Usłyszałam je dawno i postanowiłam wtedy odpowiedzieć, dla siebie.

Kim jestem? Jestem urzeczywistnieniem swoich własnych przekonań 🙂

Przez swoje dotychczasowe życie, raczej więcej słucham niż mówię. Kształtuję poglądy we wszystkich ważnych dziedzinach życia tak, bym mogła za nimi stanąć murem. Wychodzenie ze strefy komfortu, odkąd zrozumiałam, że jest dla mnie nauką, dało mi wewnętrzną moc, która obfituje codziennie w optymistyczne poczucie wpływu.

Mam wykształcenie pedagogiczne i trenerskie. Jestem sportowcem na długoletniej emeryturze. Od czasu gdy tylko porzuciłam myśl o policji detektywistycznej, kiedy uznałam, że brak mi talentu muzycznego, a do Formuły 1 nie da się trenować w wesołym miasteczku….odkąd okiełznałam swoje fantazje, zawsze chciałam uczyć. Uczyłam więc najpierw dzieci, potem młodzież, a teraz dorosłych. Uczę dorosłych powrotu do życiowej formy pomimo wieku, włączonych chorób przewlekłych, innych obciążeń oraz niemożności. Jestem Trenerem Programu Wellness Life + Edycja Specjalna. O tym, w zakładce o Programie.

Jestem mamą i żoną, przyjacielem dla wybranych 🙂 Lubię ludzi, dlatego jestem w ciągłej gotowości do budowania z nimi relacji.

Odkąd pamiętam, lubię ruch. Pokochałam narty od pierwszego założenia „nibynartek” typu „śnieżka”. To mój sposób by poczuć  ten pożądany stan „tu i teraz”. Kiedyś, uprawiałam sport zespołowy. Od niedawna pokochałam góry bez śniegu.

Moim największym nieludzkim przyjacielem jest muzyka. Jestem w stanie przejechać wiele km. i zrobić co potrzeba, by pójść na wyjątkowy koncert. Przekonuję się często o sile i roli komunikacyjnej tego wyjątkowego języka. Mam to szczęście, mieć w domu muzyka.

Moją drugą przyjaciółką jest równowaga, a raczej mozolne jej ciągłe poszukiwanie. Pasjonuje mnie ludzka natura, od kilku lat zwłaszcza w kontekście szeroko rozumianego zdrowia.

Skupiając się bardziej na tym, co warto robić, niż na tym jaka jestem, uciekłam do podpowiedzianego rozwiązania. Poprosiłam Rodzinę i Przyjaciół, aby wymienili moje mocne strony. To było piękne ćwiczenie, bo nie obyło się bez rewanżu w niektórych przypadkach 🙂

 

Bliscy powiedzieli, że jestem:

Godna zaufania, dokładna w szczegółach, uważna interdyscyplinalnie, uważna w rozmowie z człowiekiem, któremu dedykuję całą siebie, empatyczna, przyjacielska, mieszka we mnie snajperskie wyczucie potrzeb ludzi, wykazuje się mądrością, mam ugruntowana wiedzę, a argumenty, którymi się posługuję są przefiltrowane i z najbardziej wiarygodnych źródeł, a jeśli czegoś nie wiem, to mówię o tym wprost i od razu szukam rozwiązań, jestem słowna i punktualna, obiektywna, umiem robić celowane niespodzianki oraz jeszcze jedno … „potrafisz zebrać milion myśli „żółtego” (kolor komunikacji) i określić to jednym zdaniem, a czasami słowem”

 

Bardzo Wam Kochani dziękuję, że mogłam przejrzeć się w Waszych oczach.

Obiecuję wysiłek, byście nigdy nie musieli wycofać się z tych wypowiedzi, a ja bym miała czyste sumienie, że zrobiłam co mogłam, by im znów sprostać.

Będę więc budować na tym co jest z wielką wiarą, że wysiłek pojedynczego człowieka wciąż ma sens i nie zginie w mnogości propozycji. Moje talenty zamierzam rozwijać dla pożytku innego pojedynczego Człowieka.

Jestem w drodze. Moim największym pragnieniem jest być pożyteczną, codziennie.

KOMPETENCJE

 • Mgr wychowania fizycznego, kierunek pedagogiczny
 • Trener koszykówki II klasy
 • Instruktor: narciarstwa alpejskiego, piłki ręcznej, piłki nożnej
 • Przedsiębiorca, Niezależny Dyrektor sieci MLM
 • Certyfikowany założyciel Klubu Wellness
 • Certyfikat- „Nowatorskie metody leczenia nadwagi i otyłości”- I ogólnopolska Konferencja Centrum Medycznego VitaImmun
 • Certyfikowana Akademia Dietetyka- problematyka dietoterapii w chorobach XXI w. – alergie i nietolerancje, żywienie dzieci, wpływ żywności na zdrowie w oparciu o sprawdzone badania naukowe
 • Certyfikat- Hiperinsulinemia i insulinooporność w praktyce dietetyka
 • Certyfikat- Sprawdzone schematy żywieniowe w cukrzycy ciążowej
 • Certyfikat- praktyczne zastosowanie diet ketogennych
 • Certyfikat- praktyczny przegląd alternatywnych schematów żywieniowych i ich zastosowanie w pracy dietetyka
 • Certyfikat- Trener Programu Wellness Life + ES
 • Certyfikat- Przełomowe doniesienia medyczne i dietetyczne- SIBO, borelioza, alergie i nietolerancje pokarmowe, dietoterapia długowieczności
 • Certyfikat- Warsztaty mistrzowskie Wellness Life+

Jesteś zainteresowana(y)?