Dobrze jest mieć Mistrza :)

 In Ciekawostki

Na ścieżkach życia, w poszukiwaniu siebie, dobrze jest mieć kogoś, kto jest wsparciem i inspiracją. Kogoś wybranego przez siebie i to z ważnych powodów. Po co? Z boku lepiej widać.

W niegasnących dylematach codziennych wyborów, dobrze jest mieć kogoś, z kim będzie nam po drodze, kogoś kto rozumie, ale jednocześnie nie będzie niczego narzucał. Dobrze jest móc z kimś porozmawiać nie po to, by uzyskać odpowiedzi na własne pytania, a po to by, usłyszeć właściwe pytania, na które samemu trzeba znaleźć odpowiedź.
Właściwy kierunek, wartości, zasady oraz entuzjazm to decydujące elementy, którymi kierowałam się wybierając swojego Mistrza. Wysokie standardy, ambitne cele przyciągają mnie i stanowią wyzwanie.
Mój Mistrz taki właśnie jest. Uczyłam się ochoczo jak stawać się człowiekiem, któremu o coś w życiu chodzi, i który swoimi działaniami wnosi do życia innych wartość. Ta nauka stawania się lepszym człowiekiem przyniosła także przełożenie w biznesie. Kolejność nie jest przypadkowa i mam poczucie, że tylko taka jest właściwa.
Eleonora Sowińska, mój Mistrz w życiu odkąd pamiętam i biznesie do dziś, a także autorka Programu WL+ES, który to Program prowadzę dla szerzenia zdrowia w narodzie.
Jestem wdzięczna za to kim się stawałam pod Twoimi skrzydłami. Dziś mam poczucie, że potrafię już sama latać, a to czego potrzebuję, to Twojego wiatru od czasu do czasu.

Dziękuję

Recent Posts